Yangın Sistemleri

Endüstriyel yangın sistemleri, veri işleme, iletişim, havacılık, medikal ve sanat endüstrilerinin yanı sıra birçok diğer işletmeler tarafından gereklidir. BOMAK, tüm diğer endüstriyel yangın sistemleri uygulamalarının yanı sıra yarı iletken tesisleri, temiz odalar ve ıslak tezgah yangın koruma sistemlerinde de uzmanlaşmıştır. BOMAK, maliyetli ekipmanların, yeri doldurulamaz verilerin ve bilgilerin yanı sıra iş kesintilerinin kaybolmasını önlemenize yardımcı olur.

Yangın Sistemlerinde, iş kalitemiz, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlama ile kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız bireylerin ve işletmelerin riski yönetmesini sağlamaktır. Yangın sistemlerimiz ile tehlikeleri ortadan kaldırmak ve müşterilerimizin karşılaştığı riskleri azaltmak için en iyi ürün ve hizmetleri sunmaktayız. 

BOMAK Makine İmalat Sanayi Ltd. Şti. Yangın sistemleri konusunda uzman çalışanlarımız ile çok sayıda üretim yapmaktayız. Çalışanlarımız, yangından korunma çözümlerini sunabilmek için sürekli eğitim, seminerler ve endüstri üyelikleri ile desteklenmektedir.