Yakıt Depolama Tankları

BOMAK yakıt depolama tankları ile artan akaryakıt fiyatlarının ekonominizi ciddi şekilde etkilememesi için çalışıyor. Toplu yakıt fiyatlandırmasından yararlanmanızı sağlayarak, aylar ve yıllar içinde size para kazandıracak yakıt depolama tankları konusunda yardımcı olabiliriz. Yakıt depolama tanklarımız, hem yukarıda hem de yeraltı yakıt deposu için çeşitli kapasitelere ve konfigürasyonlara sahiptir. BOMAK yakıt depolama tanklarının kullanıldığı bazı ürün ve sektörler şunlardır:

  • Tüm sınıflar için depolama
  • Ekipman ve filolar için dizel yakıt deposu
  • Yarış yakıt depolama
  • Toplu gazyağı depolama
  • Ticari ve askeri havacılık yakıt depolama

BOMAK tankları ayrıca asfalt, balmumu, mürekkep, kimyasallar, petrol bazlı yağlar ve yağlayıcılar için de kullanılabilir. Genişleyen etanol (E85) ve biyodizel piyasaları, yeni yakıt depolama tanklarına olan talepte hızlı bir şekilde alternatif yakıtların olmasına neden oldu.

Çevre korumaya önem veren güvenli yakıt deposu, depolanan yakıt ürünlerinizde sahip olduğunuz yatırımı koruyarak iş sigortası primlerini düşürmenize ve kontrol etmenize yardımcı olur. Bugünkü yakıt fiyatları arttıkça ve çevresel düzenlemeler genişledikçe, yakıt depolama tankınızın EPA ve diğer gereksinimleri karşılayacak kadar güvenli ve yeterli olduğuna dair güvence almanız gerekir.

BOMAK’ın yakıt depolama tankları , belirli bir alana veya uygulamaya uygun geniş bir tasarım yelpazesinde mevcuttur. Benzin veya dizel için bir depolama tankına ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçin ve sizin için bir depolama çözümü bulmamıza izin verin.