Özelleştirilmiş bir tesis kurulumu, birçok mühendis ve personellerden oluşan bir ekip çalışmasıyla yapılmaktadır. BOMAK Tesis kurulumu ekibimiz, uzmanlık alanlarına ve deneyimlerine göre seçilmiştir. Farklı ticaret alanlarında, endüstriyel kurulum ve montajın yürütülmesinde ülkenin önde gelen firması olarak çözümler üretmekteyiz. 

Makine ve ekipman kurulumu uzmanlık alanlarımız, proje yönetiminin yanında bize iskele, vinç çalışması, korozyon koruması veya yalıtım işi gibi dış ticareti de kapsayabilme imkânı veriyor.

Tesis Kurulumu Nasıl Yapılır? sorusuna uzman personeli, güvenilir lojistiği, en modern kurulum ve montaj teknolojisini ve en az profesyonel proje ve şantiye yönetimini, sürdürülebilir değer yaratmamızın vazgeçilmez koşullarını cevap olarak görüyoruz. BOMAK Tesis kurulumu ekibimiz, mühendislik tesisinizi kurulum ve montajdan önce profesyonel olarak tasarlayacaktır. 

Müşterilerimiz pratik odaklı ve bireysel çözüm yaklaşımımıza, uygun fiyat / performans oranına ve olası değişim gereksinimlerinin esnek bir şekilde ele alınmasına değer vermektedir. Tüm projelerde öncelikli hedefimiz, yüksek kalite ve güvenlik standartlarımızı ihmal etmeden planlama ve maliyet gerekliliklerine bağlılıktır. Yılları aşkın süredir, endüstriyel tesis kurulumu hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için sürekli çalışıyoruz. BOMAK, tesis ve birim işletme bilgisini birleştirerek, çok çeşitli endüstri ve uygulamalardaki deneyimiyle endüstriyel tesis kurulum projenize değer verir.