Odalar

Bomak Makine yönetim binası çatı katı, birinci kat, zemin kat ve bodrum kat olmak üzere toplam 200 metrekareden oluşuyor. Yönetim binasına bağlı olan işletme binası ise 3 bin 200 metre kare kapalı alana sahip. Şirket ortaklarından Ümit Özer' in odasında koyu renkler söz sahibi. Ümit Bey binanın genelinde olduğu gibi odasının dekorasyon sürecinde de, malzeme, renk ve aksesuar seçimlerine katkıda bulunmuş. Bir cephesinden binanın ön kısmını gören oda, diğer cephesinden üretim tesislerine bakıyor.

Oldukça geniş tutulan odanın üretim tesislerine bakan bölümü toplantı alanı olarak konumlandırılmış. Mobilyalarda Koleksiyon imzası göze çarparken, masa üstlerinde ve nişlerde yer alan objeler odaya hareket katan detaylar arasında. Özellikle ahşap niş içerisinde yer alan eski toprak vazolar, odaya giren misafirlerin dikkatlerini üzerine topluyor. Odanın zemininde Dendro masif parke tercih edilmiş.


Şirket ortaklarından Rıfkı Bayram' a ait olan oda hem işletmenin ön cephesini, hem de üretim alanını görecek şekilde konumlanmış. Ümit Bey' in odasından farklı olarak bu odanın bir bölümü dinlenme odası olarak tasarlanmış. Barrisol gergi tavan, mekanda göz yormayan, homojen bir aydınlatma sağlıyor. Zeminde masif parke tercih edilirken, süs bitkileri odaya doğallık katan detaylar arasında.

Ofisin genelinde odalar gün ışığı alacak şekilde tasarlanmış. Asistan odaları ve toplantı odalarında sütlü kahverengi masalar tercih edilmiş. Yönetim binasının çatı katında, yemekhane, mutfak, fitness, duş, giyinme odası, Tv oyunları bölümü ile birlikte hobi odası bölümünün yapımı devam ediyor. Bu kat tamamlandığında ofis yöneticileri ve çalışanlar için enerji kaynağı olacak.