Kimyasal Tanklar

Kimyasal tanklar, çeşitli ebat ve şekillerde bulunurlar ve hem ham maddelerin hem de bitmiş kimyasal ürünlerin statik depolanması, işlenmesi, karıştırılması ve taşınması için kullanılırlar.

Kimyasallar, ciddi yaralanma ve hasar riskini en aza indirgemek için saklandığında özel önlemler gerektirir. Kimyasalların uygun şekilde depolanması, depolanacak kimyasalın ve tehlikelerinin belirlenmesi ile başlar ve bu nedenle kimyasal tank gereksinimi zorunlu hale gelir.

Kimyasalınızın ne olduğu veya ihtiyacınız olan konfigürasyon ne olursa olsun; Tehlikeli maddeleri güvenli bir şekilde saklamak için uygun bir çelik kimyasal tank vardır. Projeniz ister UL142, API650'ye veya özel tasarım gereksinimlerinize göre üretilmiş bir tank gerektiriyorsa, BOMAK, yıllar boyunca üretim deneyiminden kazandığınız bilgi ve uzmanlığı ile sizi destekleyebilir.

BOMAK, kimyasal tankları, 316 ve 304 paslanmaz çelik, karbon çelik veya iç kaplamaya sahip bir karbon çelik tankta mevcuttur. Satın aldığınız  kimyasal tankın, saklamak istediğiniz ürünlerle uyumlu olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız.