Kurumsal

 

1996 Yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren BOMAK Makina İmalat Sanayi Ltd. Şti. yurtiçi ve yurtdışında yatırım yapan Firmaların makina ve ekipman taleplerini karşılamak üzere kurulmuştur .

Firmamızda ISO 9001:2008 kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır. 2006 yılında belge alınmış ve gerekli güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

Ek olarak ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulunmakta olup, 2014 yılında belgelendirilmiştir.

 BOMAK Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. çok genç bir firma olmasına rağmen Türkiye'nin en seçkin kuruluşlarından olan ADVANSA, ÇİMSA, DANONESA, GIDASA, GÜNEY POLGAT, TEZKİM, EFES PİLSEN, BORUSAN , GÜLERMAK, ENERJİSA, GEZER A.Ş. , BOSSA, EMTA, STFA ALKE, KİPAŞ, TOROS GÜBRE, BAŞER AMBALAJ, SIEMENS, İSDEMİR, MENSA, BAŞER KİMYA, EKİNCİLER DEMİR ÇELİK A.Ş. ,BESLER GIDA A.Ş.,DUPONTSA , NOYA, İZOCAM, TEMSA, TAT NİŞASTA, ve benzeri firmalara başarılı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 

Firmamız aşağıda belirtilen konularda hizmet vermektedir.

  • Anahtar Teslim Endüstriyel Tesis Kurulumu
  • Eşanjör ve Basınçlı Kaplar Tasarımı, İmalatı ve Montajı
  • Proses Borulama ve Mekanik Montaj
  • Saha Tankı ve Proses Tankı Tasarımı, İmalatı ve Montajı
  • Yangın Algılama ve Sulu Söndürme Sprinkler Sistem Tasarımı Tedariki ve Montajı     
  • Muhtelif Teknolojik İmalatlar Tasarımı, İmalatı ve Montajı                                                                          

                                                                                                                                                   

Firmamız yukarda kapsamı belirtilen konularda Sn. Müessesenize de hizmet vermek arzusundadır. Size uygun düşen konularda karşılıklı görüşmek dileğiyle bilgilerinize sunar, iş emirlerinizi bekleriz.